Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
124 posty 1 komentarz

Życie Społeczne

Mateusz Ciborowski - Obserwuję świat i chciałbym by był lepszy

Kup Pan mundur

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jedni mogą nosić koszulkę z Hitlerem a inny z Che Guevarąa ja mogę uważać, że obaj są idiotami. A z naszej trójki zamkną mnie, bo wyśmiewam niepełnosprawnych intelektualnie.

 

 

Kilku idiotów zorganizowało imprezę, na której kilka czy kilkanaście osób świętowało urodziny Adolfa Hitlera. Na tej samej imprezie wznoszono hasła narodowe a ogólny wydźwięk był taki, że uczestnikami spotkania byli Polscy narodowcy.

Całkowity bezsens, pomylenie pojęć i poplątanie idei oraz brak jakiejkolwiek logiki.

Bo przecież jak ludzie, którzy chcą siebie nazywać polskimi patriotami, mówiący o wielkiej Polsce mogą darzyć estymą człowieka, który Polskę chciał zniszczyć a Polaków traktował jak podludzi.

Nie należało, więc by się sprawą przejmować, gdy by nie reportaż w TVN24, którego dziennikarz wydarzenie filmował i materiał po wielu miesiącach wyemitował na antenie telewizyjnej. Przypomnijmy, że urodziny Adolfa świętowano pod koniec kwietnia lub na początku maja a materiał ukazał się dopiero w styczniu.

Pojawia się pytanie, dlaczego dopiero teraz wyemitowano program?

Zresztą wydarzenie było całkowicie prywatne i tego rodzaju zabawy jeszcze można w tym kraju urządzać.

Jak podaje też wielu dziennikarzy zwłaszcza prawicowych nie ściga się tych, którzy propagują lewicowe symbole typu sierp i młot tylko tych, którzy obnoszą się ze swastyką.

Wpisałem sobie w Internet hasło, że chcę kupić mundur niemiecki z lat 1933-1945. Ofert w bród. Ceny średnio w granicach kilkuset złotych do kupienia na Allegro bez najmniejszych problemów.

Sam pamiętam, że na warszawskim bazarku na Kole można było kupić szereg gadżetów z czasów Niemiec hitlerowskich. Nikomu to nigdy nie przeszkadzało i nikt nie nazywał tego propagowaniem nazizmu czy faszyzmu.

Jedni mogą nosić koszulkę z Hitlerem a inny z Che Guevarąa ja mogę uważać, że obaj są idiotami.

A z naszej trójki zamkną mnie, bo wyśmiewam niepełnosprawnych intelektualnie.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031